Роумінг: Інтернет-пакет Смарт

Роумінг: Інтернет-пакет Смарт

Шановні абоненти! 

 

Інтернет у роумінгу - 1,2 або 1 цент за 1 MБ.

Ви звикли ділитися відео та фото в подорожах, спілкуватися у соціальних мережах, Вам необхідно перевіряти робочу пошту, листуватися з колегами, користуватися картами, завантажувати файли, а значить - завжди бути онлайн. У нас є рішення.

Звертаємо Вашу увагу на новий популярний Інтернет-пакет Смарт, обсяг трафіку - 1000 або 2000 MБ лише за $12,00 та, відповідно, $20,00!

 

Код пакету

Обсяг (MБ)

Термін дії (доба) Вартість ($)
14 1000 30 12,00
40 2000 30 20,00
 
Доступні для замовлення у наступних країнах: 

Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Велика Британія (Джерсі), Вірменія, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Німеччина, Нідерланди (Голандія), Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан Марино, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.


Активація пакету: *146*941*код пакету# 

Перевірка статусу пакету: *146*942*код пакету# 

Відключення пакету: *146*940*код пакету# 

 

Термін дії пакету: 30 днів. Інтервал тарифікації: 100 KБ. Номер пакету: 14 та 40

 

Обов’язкове налаштування точки доступу:
Параметр:  Значення:
APN / Точка доступу:  apn

 

Також для замовлення доступні інші Інтернет-пакети тут. Об'єм трафіку пакетів від 10 до 2000 MБ, діють у ~ 80 країнах. 

 

Як це працює? 
1. Після активації послуги за допомогою USSD-запиту *146*941*код пакету#  Ви отримаєте повідомлення "GPRS activated for ... USD".
2. Вартість пакету одразу в повному обсязі знімається з балансу Вашої ТревелСімки і не може бути повернена (навіть якщо Ви зробили запит на Активацію Послуги в країні, в якій послуга не надається). Будь ласка, будьте уважні!
3. Ви можете використовувати Інтернет протягом терміну і в межах обсягу відповідно до умов пакету.

4. При завершенні пакету по об’єму або тривалості, Ви можете знову замовляти його необмежену кількість разів. Баланс списується з ТревелСімки в момент замовлення, і пакет відразу починає діяти.
5. Ви можете в будь-який момент дізнатися, скільки трафіку Ви використали в межах доби та скільки часу залишилось до кінця дії пакету за допомогою USSD-запиту *146*942*код пакету#.

 

Додаткові умови:

1. Інтервал тарифікації - 100 KБ.
2. В разі закінчення терміну дії пакету або перевищення трафіку - тарифікація наступних з'єднань продовжується за звичайними тарифами.
3. Якщо абонент не використав  весь трафік пакету протягом терміну його дії - залишки трафіку не переносяться і не можуть бути далі використані. Кошти за невикористані данні на баланс не повертаються.
4. Для початку використання нового Інтернет пакету необхідно почати нову сесію, тому рекомендуємо перезавантажити Ваш апарат.
5. На одній ТревелСімці може бути одночасно активовано лише один Інтернет-пакет.
6. Ви можете замовити новий Інтернет-пакет по закінченню обсягу наданих данних, без залежності від закінчення строку дії пакету.

 

Тарифи наведені станом на 29.04.2020 р.

 

Не знайшли потрібну країну? Можливо вона є у Інтернет-пакеті Круїз для класичних старт-пакетів ТревелСіМ (+3725...).

 

Ще не маєте пакета або бажаєте поповнити Вашу ТревелСімку? Ви можете замовити доставку ТревелСіМ з підбором гарного номеру або поповнення, з бонусами та подарунками, через зручний сервіс ТревелШоп.


Бажаємо приємної подорожі, залишаємось завжди на зв'язку!
ТревелСіМ Україна.

 

Служба підтримки: +38 (044) 225-8008

Цей сайт розміщується за межами України. На сайті вказані тарифи естонського мобільного оператора. 

 
Збереження Українського номеру
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Отримати налаштування
Підтримка