TravelSiM - Часті питання

Часті питання

 • Навіщо потрібна картка TravelSiM Online?

  Для комфортного користування послугою Інтернет за кордоном. Ви маєте можливість користуватися вигідним Інтренетом у роумінгу з карткою TravelSiM Online двома способами:
  1. Користуєтесь GPRS за звичайними тарифами, які починаються з $0,25 за 1 Mb. Зручний інтервал тарифікації в багатьох країнах – 1 Кb, дозволяє додатково економити на з’єднаннях.
  2. Активуєте додаткові пакетні пропозиції за ще нижчими тарифами, що дозволять користуватися GPRS у роумінгу за ціною від $0,10 за 1 Mb у 50 країнах!

 • Який термін дії картки?

  Термін активності картки — один рік від дати останньої платної дії. Для того, щоб подовжити цей термін ще на рік вперед, Вам необхідно підключитись до мобільного Інтернету (навіть на території України) або просто поповнити баланс. Зазначимо, що 1 рік – це мінімально гарантований термін активності. Насправді відключення номеру може і не відбутися, наприклад, на 367-й день. Оператор повністю усвідомлює, що ТревелСіМ – послуга не повсякденна.

 • Як дізнатися свій номер TravelSiM Online?

  Набрати на клавіатурі телефону комбінацію перевірки балансу :
  099 або *146*099#
  або в меню “TravelSiM”, обрати сервіс “Check balance” (Перевірити баланс). Нижче, під балансом, буде відображатися Ваш номер TravelSiM Online.

 • Що таке Турбо пакет?

  Якщо Ви вже використали весь обсяг трафіку замовленого пакету до закінчення терміну його дії – можете замовити 1 раз на 1 добу Турбо пакет (виключно впродовж терміну дії відповідного пакету).


Збереження Українського номеру
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Отримати налаштування
Підтримка