TravelSiM - 3G безліміт

3G безліміт

Спеціально до літнього сезону відпусток ми підготували для Вас надзвичайно вигідну пропозицію: безлімітний Денний Інтернет-пакет за $10,00 на добу у Європі або безлімітний Інтернет-пакет на 14 днів!

 

Безлімітні Інтернет-пакети доступні для замовлення у наступних країнах:

Австрія, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Велика Британія, Гібралтар, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція.

 

ПАКЕТ ТЕРМІН ДІЇ (ДОБА) ВАРТІСТЬ ($)
11

1

10,00
12 14 125,00

 

Активація Пакету: *146*941*код пакету# 

 
Обов’язкове налаштування точки доступу:
Параметр: Значення:
APN / Точка доступу: apn
 

Інтервал тарифікації - 100 Kb.

 

Як це працює? 

1. Вартість безлімітного Інтернет-пакету одразу в повному обсязі знімається з балансу Вашої ТревелСімки і не може бути повернена (навіть якщо Ви зробили запит на Активацію Послуги в країні, в якій послуга не надається). Будь-ласка, будьте уважні!

2. Безлімітний Денний Інтернет-пакет №11 діє 24 години з моменту активації, для замовлення доступний протягом 30 днів. Кожного наступного дня пакет необхідно активувати знову, з рахунку списується вартість пакету. Якщо наступного дня Ви не активуєте пакет - вартість не списується.

3. Безлімітний Інтернет-пакет №12 діє 14 днів з моменту активації. Після закінчення терміну дії пакету, Ви можете повторно його замовити.

4. Безлімітні Інтернет-пакети №11 та №12 неможливо деактивувати або змінити на інші до закінчення терміну дії пакетів (1 та 14 днів відповідно).

 

Додаткова інформація.

Оператор TravelSiM залишає за собою право змінювати швидкість доступу в Інтернет і/або обмежувати використання трафіку в наступних випадках:

1. Якщо надмірне використання Інтернет-пакету викликає погіршення якості сервісу для інших абонентів або викликає недопустиме навантаження на мережу.

2. При досягненні обсягу близького до 500 Mb добового трафіку для пакету №11 та 4000 Mb для пакету №12.

3. Якщо відбувається нелегальне або шахрайське використання Інтернет-пакету (призначеного для індивідуального використання) та в інших аналогічних випадках.

Збереження Українського номеру
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Отримати налаштування
Підтримка